Prvá slovenská online SMART CAMPER PRO výlevka, prepojenú s aplikáciou GoCamping v novootvorenom kempe Camping.bratislava.sk

V rámci modernizácie a zvyšovania komfortu pre všetkých návštevníkov, novootvorený kemp Camping.bratislava.sk spolupracovala s  Camper system s.r.o. Trnava. Dodali a nainštalovali sme najnovšie technologické vybavenie digitalizovanej smart výlevky Camper-System, ktorá umožňuje karavanistom využívať kompletný servis. Táto spolupráca zabezpečila, že kemp ponúka najvyššiu úroveň pohodlia a funkcionality, ktorú ocení každý milovník kempovania.

Moderné technológie Camper-System zabezpečujú návštevníkom kempu prístup k čistým a efektívnym riešeniam na likvidáciu odpadových vôd a pohodlné prípojky na elektrickú energiu. Výlevky sú navrhnuté tak, aby boli jednoduché na použitie a zároveň ekologické, čím sa podporuje udržateľnosť a ochrana životného prostredia.

Jedná sa o prvú slovenskú online smart výlevku, prepojenú s aplikáciou GoCamping, ktorá umožňuje ekologickú likvidáciu šedej a čiernej vody z chemickej toalety s automatickým oplachom, s ohrevom pre celoročné použitie. Pomocou dotykového displeja na smart stĺpiku výlevky, alebo aplikácie z pohodlia karavanu, kupuje klient zvolené množstvo pitnej vody a presne meranú elektriku na zvolenej elektrickej zásuvke. Pribudne aj možnosť platby za parkovanie a ostatné služby v kempe, vrátane online rezervácie Stellplatz miesta. Celoročné státie pre autokaravany je chýbajúcou a nesmierne potrebnou službou v hlavnom meste a na celom Slovensku. Práve digitálne, zelené a udržateľné riešenie od Camper-system.sk, presvedčilo vedenie a správnosti rozhodnutia inštalovať Camper-System.

Camper System neponúka komplexné služby len pre vybavenie kempov, ale aj prístavov a marín, ktoré umožňuje prístup k vode, elektrine a vyprázdňovaniu tekutého odpadu z obytných automobilov, karavanov a autobusov na diaľničných odpočívadlách (MOP a čerpacie stanice).